This Site https://www.aaaimitation.com/.more tips here buy fake rolex.Who makes the best https://www.exitreplica.com/.look here www.massreplica.com.Under $50 imitacionrelojes.es.Check Out Your URL repliki zegarkow.my response https://replicasuhr.de.this page watchusstore.find more https://www.reviewswatcher.com/.good replica rolex.With Cheap Price loanwatches.com.Shop for https://www.drugwatches.com/.mens https://www.deliverywatches.com/.Read Full Article bpatekphilippe.com.Quality replica bell and ross.try this out replica tag heuer.i loved this https://www.businesshublot.com/.i was reading this replica aaa watches.have a peek here replica tag heure.site https://www.infobreitling.com/.

Ekologické havárie: Koukněte co jsme udělali | Katalog TOP webů.cz

Ekologické havárie: Koukněte co jsme udělali

07.11.12

Ekologické katastrofy býval málo a daleko od sebe. Když se objeví, oni byli nejvíce často v důsledku přírodních příčin - zemětřesení, hurikán, sopečný výbuch. To není případ pokud poblíž už slouží havarijní služba.

Okolnost, že prostředí katastrofy vyskytují častěji v těchto dnech. A tragická věc je, že mnohé z těchto katastrof jsou umělé. Naše nikdy nekončící úsilí o zlepšení kvality života mají vyčerpané přírodní zdroje Země, na alarmující úroveň. My výpis ale neobnoví, vezmeme a nedávají zpět do prostředí.

Pojďme se podívat na některé z nejhorších umělých prostředí katastrof v naší planety historie.

Ekologické havárie: Koukněte co jsme udělali

Olejové a chemické úniku

Olej a voda nikdy míchat. Člověk nikdy Zdá se, učit se tento základní fyzikální zákon a je náchylný k výpisu tun ropy a chemikálií pro naše oceány. Válka v Zálivu únik ropy v roce 1991 mimořádně způsobil masové vraždění v mnoha ryb a tvorů žijících v Perském zálivu, na životní prostředí stává hlavní kořist té válce. Na druhé straně, v Mexickém zálivu se stala nejvíce propagoval prostředí katastrofa oblast v roce 2010, kdy BP Deepwater Horizon vybuchla ropná plošina a nalil miliony barelů ropy do oceánu. Existuje mnoho dalších skvrny v historii, jako je Exxon-Valdez z roku 1989, a všechny z nich přivezli nevýslovné škody na životním prostředí a pak i daleko do budoucnosti.

Sušené-up Vodní zdroje

Pánské průmyslu vedly jej, aby doslova přemístit stávající vodní cesty a vytvářet nové, měnit terén jak on stavěl přehrady, farmy a komunity tak, aby vyhovovaly jeho záměrům. Aral Sea vyschla, když byly její přítok řeky přesměrovány na zavlažování farem a plantáží v Sovětském svazu. Keňská Lake Naivasha je znepokojivě nízké úrovni nejen z období sucha, ale také proto, že voda je odváděna k zavlažování a lidskou spotřebu. Asie je největší řeka, Yangtze, je ve stejné úzkých.

Druh Zánik

Mnoho živočišných druhů vymírá, protože člověka rozsáhlých aktivit v živočišné povědomí a zemědělství. Růst lidské populace také zasáhl do dříve neosídlených oblastí přírody. V oceánech nadměrně lovily snížení rybí zásoby, s rychlostí doplňování zaostávají.

Mizející Deštné pralesy

Zemědělství, těžba dřeva a činnosti v živočišné výrobě jasné stávající deštné pralesy každý rok. Výsledkem je odlesňování mnoho z největších světových deštných pralesů, jako je Amazon. Vital lesní ekosystémy a volně žijící zvířata v nich jsou vážně ovlivněny.

Změna klimatu

Snad nejhorší a stále dochází prostředí katastrofa na planetě je změna v našich podmínkách. To může být klasifikován jako muž-vyrobené namísto přirozené, protože mnoho z faktorů, které přispívají ke změně klimatu jsou způsobeny člověka odvětví.

To jsou jen některé z hlavních prostředí katastrof, které se vyskytují na planetě. Existuje mnoho dalších. Ve všech z nich, musíme se naučit důležité ponaučení, že bohužel, to vše by mohlo z nich byly a možná stále je v našich silách, aby se zabránilo.

Bill Wight, generální ředitel, Tribal Energies Research - náš tým je odhodlán ve zkoumání způsobů, jak přivést zelené elektřiny pro domácnosti v Austrálii a ve prospěch životního prostředí. Přečtěte si náš blog pro novinky na levné a zelené elektřiny.