This Site https://www.aaaimitation.com/.more tips here buy fake rolex.Who makes the best https://www.exitreplica.com/.look here www.massreplica.com.Under $50 imitacionrelojes.es.Check Out Your URL repliki zegarkow.my response https://replicasuhr.de.this page watchusstore.find more https://www.reviewswatcher.com/.good replica rolex.With Cheap Price loanwatches.com.Shop for https://www.drugwatches.com/.mens https://www.deliverywatches.com/.Read Full Article bpatekphilippe.com.Quality replica bell and ross.try this out replica tag heuer.i loved this https://www.businesshublot.com/.i was reading this replica aaa watches.have a peek here replica tag heure.site https://www.infobreitling.com/.

Biologické čištění odpadních vod | Katalog TOP webů.cz

Biologické čištění odpadních vod

09.11.12

Biologické čištění odpadních vod prostřednictvím biofiltrů je v praxi po dlouhou dobu. To nabízí mnoho výhod. Tady v tomto článku jsem se zmínit dvě základní skupiny biofiltrů a prezentovat několik údajů o návrhu relativně novou formu jednoho z těchto filtrů.

Biologické čištění odpadních vod v biologických filtrů je dosaženo tím, že střídavě vystavení filtry do odpadních vod a vzduchu. To umožňuje mikroorganismy rostou a tvoří vrstvu na biologické povrchu filtru. Mikroorganismy, které existují v této vrstvě členění složek v odpadní vodě. Organické částice přítomné v odpadní vodě jsou absorbovány těchto mikroorganismů a jsou degradovány přes aerobní reakce. Tyto biologické filtry mohou být seskupeny do dvou kategorií. Tyto dvě skupiny jsou - rotující biologického reaktoru a pevné mediální filtry. Vznik filmu mikroorganismů je společný oběma těmito skupinami.

Biologické čištění odpadních vod

Jeden typ pevného média filtru, který je poměrně nová, je Biotower. To má plastové vafle uspořádané ve tvaru voštinovou strukturu. To je místo, kde se tvoří film mikroorganismů a slouží biologického čištění odpadních vod. Ten obsahuje růstové médium, které pomáhají v růstu kultury komerčně dostupných bakterií. Živný roztok je také pro bakteriální růst obsahující směs amoniaku a fosforu. Bakteriální kultura, přitékající odpadní vody a živný roztok jsou zavedeny a smíchán ve spodní části Biotower. Tato směs v pak nucen nahoru pomocí silné návrhu vzduchu. Vyčištěná odpadní voda vzniká z horní části Biotower.