This Site https://www.aaaimitation.com/.more tips here buy fake rolex.Who makes the best https://www.exitreplica.com/.look here www.massreplica.com.Under $50 imitacionrelojes.es.Check Out Your URL repliki zegarkow.my response https://replicasuhr.de.this page watchusstore.find more https://www.reviewswatcher.com/.good replica rolex.With Cheap Price loanwatches.com.Shop for https://www.drugwatches.com/.mens https://www.deliverywatches.com/.Read Full Article bpatekphilippe.com.Quality replica bell and ross.try this out replica tag heuer.i loved this https://www.businesshublot.com/.i was reading this replica aaa watches.have a peek here replica tag heure.site https://www.infobreitling.com/.

33 tipů pro bezpečné cestování | Katalog TOP webů.cz

33 tipů pro bezpečné cestování

15.11.12

Cestování do neznámých míst většinou nebývá žádný wellness pobyty, může přinést vám ten druh problémů, které nechcete zažít i na cestách, a to: loupeže, znásilnění nebo vražda. Turisté často padnout za kořist k pachatelům, protože nepřipravíte správně před zahájením cesty. Pojďme prozkoumat některé věci, které byste měli udělat, aby se vaše cesty z stává tragédie:

1. Nikdy seznam svou domácí adresu na štítek na zavazadla. Pokud na podnikání, dal společnosti adresy na štítku, pokud na návštěvě u přátel, můžete uvést svou adresu. Použijte na něž se vztahuje Luggage Tags stejně.

2. Pobyt se zavazadly až zavazadla kontrolována. Pokud musíte dát svůj tašku, mějte jednu nohu na rukojeti.

3. Pokračujte důležité dokumenty s sebou, nikdy zjistit nic, co prostě nemůže dovolit ztratit. Fotokopie vaší cestovní pas, řidičský průkaz a kreditní karty.

33 tipů pro bezpečné cestování

4. Přineste malou baterku. Nikdy nevíte, kdy budete být najednou "ve tmě" a ocitnete se v neznámém prostředí. V noci, aby se vaše baterku vaší postele.

5. Ujistěte se, že vaše léky na předpis jsou vyplněny správně a přesně označeny. V některých zemích je zakázáno určité léky na předpis.

6. Nikdy nenoste nic, že projekty blahobytem. Žádné zlaté řetězy, drahé hodinky a prsteny, zavazadla, nebo další výbava by měla být ve snadné zobrazení. Ještě lepší: nechat šperky doma.

7. Pokud je to možné jezdit pouze s jedním nebo dvěma platebními kartami.

8. Zejména ženy by nikdy akceptovat nápoj od cizince. Dávejte pozor na své pití po celou dobu.

9. Vary svůj rozvrh, snažte se přijít a jít ve stejnou dobu každý den.

10. Pouze pobyt v hotelu, který používá karty k otevření místnosti dveře a ujistěte se, že váš pokoj má průzor a zámek západka. Zajistěte řetěz a zajistěte dvířka tím, že tlačí gumový doraz pod ním.

11. Ubytujte se v pokoji v blízkosti schodiště. Nikdy se výtah v případě požáru nebo detekci kouře. Vždy pobyt v hotelu, kde jsou dveře zadejte chodbu a ne přímo z vnějšku.

12. Nenoste jmenovky na veřejnosti.

13. Nepoužívejte neoznačené taxíky.

14. Posaďte se za řidičem, takže můžete vidět ho, ale on nemůže vidět.

15. Zaplatit ovladač po příjezdu do cíle a zatímco jste stále sedí ve vozidle.

16. Pokud musíte půjčit auto, pronajmout pouze od renomované společnosti. Veškeré provozní problémy, které se vyskytují mohlo signalizovat sabotáž.

17. Buďte si vědomi "představený" dopravní nehody chtěl chytit tě kartu.

18. Zpět do e parkovacích míst o rychlé východ.

19. Park pouze v dobře osvětlených a dobře cestoval oblastí.

20. Pokud váš mobilní telefon nemá pracovat mimo zemi, za pronájem ten, který dělá po celou dobu vaší cesty.

21. Pokud zadržen z jakéhokoli důvodu úředníka, požádat o identifikaci. V případě pochybností, řekněte jim, že chcete vidět svého nadřízeného. Mějte své emoce na uzdě.

22. Pokud cestujete s dětmi, s sebou aktualizovaný fotografii každého dítěte v případě, že chcete oddělit od nich.

23. Napište vaše jméno dítěte a svůj hotelový číslo na každé kartě, patří zavřít kamarádku, kamaráda nebo příbuzného kontaktní údaje na kartě. Dejte kartu pro každé dítě, které se budou provádět s nimi tak dlouho, jak jste daleko. Zničte jednou domov.

24. Diskutujte s rodinou, co by dělali v případě nouze a zároveň daleko od domova, např. kam se obrátit, jak kontaktovat havarijní personál, atd.

25. Neprojednávejte cestovní plány, svůj pokoj číslo nebo jakýkoli jiný osobní informace veřejnosti v doslechu cizinců.

26. Přineste podél základní lékárnička s obvazy, jódu, repelent proti hmyzu, opalovací krém, alkohol pakety, Dramamine, Pepto Bismol, průjem lékařství, atd.

27. Seznamte se s vlakovým a autobusovým plány před cestou. Mají alternativní plán, v případě Vaše přepravní plány změní.

28. Nepoužívejte blikat pas na veřejnosti. Diskrétně ukázat důležité dokumenty pro úředníky pouze.

29. Zvažte nákup přenosné alarmy, které vysílají hlasitý zvuk.

30. Dávejte si pozor na podvody na ulici. Děti pracují s dospělými, jsou notoricky známé jako kapsáři.

31. Nikdy blikat své peníze na veřejnosti. Výměna fondy s renomovanými a uznána výměníků pouze.

32. Už tipy připraven v předstihu pro servisní pracovníky.

33. Zvažte pronájmu eskort [Security] služby, pokud cestujete v oblastech, kde kriminalita je vysoká.

Klíčem k bezpečné cestování v jakékoli oblasti je povědomí o situaci. Rozptýlení kvůli zavazadla, děti, hotelový personál, cizinci, atd. mohou dostat do rizika. Poznej své okolí a zůstat pod kontrolou za každé situace.